У Василя Сухомлинського є прекрасні слова, що характеризують портрет учителя: «У справжнього вчителя – найважче і найрадісніше життя, трепетно хвилююча і болісно складна творчість, незбагненно тонкі і вічновдосконалювані інструменти, якими він діє на людську душу»
Якими ж інструментами володіють наші учителі, мали можливість дізнатися під час проведення «Панорами творчих уроків», яка проходила упродовж лютого-березня 2018 року.
12.02. Урок фізичної культури у 4 класі "ЗРВ. Ловіння та передача м’яча двома руками. Ведення м’яча правою та лівою рукою. Навчальна гра" (учитель Мосійчук В.Й.)
16.02. Урок хімії у 7 класі "Колообіг оксигену в природі" (учитель Самко Д.І.)
22.02. Урок історії у 6 класі "Антична грецька цивілізація класичної доби" (учитель Сабан А.Р.)
22.02. Урок історії у 9 класі "Український національний рух наприкінці 60- у 90-х роках ХІХ ст" (учитель Діжурко Л.Й.)
23.02. Урок німецької мови у 7 класі "Повторення з теми "Спорт"
(учитель Щур М.Ю.)
07.03. Урок інформатики у 8 класі "Складання та виконання алгоритмів з повтореннями та розгалуженнями для опрацювання величини" (учитель Хомич І.А.)
Члени атестаційної комісії відмітили, що учителями при проведенні уроків використані підходи, які направлені на те, щоб залучати учнів у активне, спільне навчання. Використані педагогічні форми і методи включали у себе спільну групову роботу, моделювання, рольові ігри, дискусії, індивідуальні й групові творчі роботи, ІКТ. Вони містили різнорівневі завдання диференційованого характеру, багато роздаткового та ілюстративного матеріалу.
Проведені відкриті уроки – це форма обміну досвідом, демонстрація інноваційних технологій, творчого пошуку, удосконалення майстерності педагогів.